ПІДПРИЄМСТВО

Вітаємо вас, дорогі гості нашої сторінки!

Ми – Торгова марка Pichkar, виробнича компанія ТОВ “Інверт” з 20-річним досвідом роботи, раніше відома як ТМ Диканське та ТМ Ліро.

Чому така назва в торгової марки – запитаєте Ви. Все просто – Пічкар – прізвище нашої директорки, ідейної натхненниці кондитерського виробництва та його співвласниці. Усі 20 років ця компанія – це її життя, тож не дивно, що відтепер Pichkar – назва торгової марки. Наша спеціалізація – виробництво різноманітного печива: цукрового, затяжного, крекерного, а також такого, якого ви могли і не бачити раніше: з неймовірними комбінаціями із зефірами, мармеладами, натуральними начинками, що виготовляються із додаванням пектину, агар-агару, натуральних яєчних білків, яблучного пюре та молочних продуктів.

Та чи здогадувались ви, що печиво може бути не лише неймовірно смачним, а ще й корисним? Наприклад пектин впливає на обмін речовин в організмі, знижує рівень холестерину в крові, покращує мікрофлору кишечника, має помірну протизапальну і обволікаючу дії на слизову оболонку шлунку. Він присутній у яблуках та яблучному пюре, з якого потім виготовляють зефіри.

А ще, навіть деяке печиво містить «краплиночку моря».Так, Агар-агар добувається з червоних та бурих морських водоростей. За його допомогою, замість желатину, ми виробляємо зефіри та мармелади. В агар-агарі міститься велика кількість мінеральних солей та вітамінів, він нормалізує рівень глюкози в крові, обволікає шлунок і усуває підвищену кислотність шлункового соку. Саме наш продукт не тільки смачний, а й корисний для вашого здоров’я!

ПАРТНЕРАМ

Ми – віддаємо перевагу «живим» та природним, натуральним інгредієнтам, не використовуємо консерванти для подовшення термінів придатності печива.

Виробництво продукції під ТМ Pichkar не лише процес створення солодкого шедевру із різними смаками, а перш за все виробництво відповідальне перед споживачами такої продукції.

На підприємстві впроваджена інтегрована система менеджменту якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 22000. Наш пріоритет – якісний, смачний та оригінальний продукт. Він вже здобув популярність в Україні та за її межами.

Ми пропонуємо співпрацю українським фірмам та партнерам з усього світу. Дружня команда відділу продажів завжди готова відповісти на всі ваші запитання. Чекаємо ваших звернень за адресами, які вказані в розділі Контакти.

Смакуйте! Живіть! Радійте!

Вірш 8 – кукурузка

Полей цариця солоденька, Це “Кукурузка” молоденька, У борошно бережно змолота, І печиво з неї мов золото

Вірш 11 – злата

Ось зійшло помаранчеве сонце, Вкрило землю затишним теплом, Ти на хвильку спинись, незнайомце! Спробуй “Злату” із нами разом. Зірка ця, апельсиновим сяйвом, Й…

Вірш 3

На луках духм’яних у травніРозквітла тендітна квітка,Мерщій, дегустатори вправніСкоштуйте смачну “Маргаритку”